Contactinformatie

telefoon roze (0493) 327 300

e-mail roze mail@bergopwaarts.nl

 

Adres 

Het bezoekadres van Woningbouwvereniging Bergopwaarts is: Dunantweg 10, 5751 CB in Deurne.

Openingstijden 

Van maandag t/m vrijdag is de woonwinkel geopend van 09.00 – 12.30 uur. U bent van harte welkom om binnen te lopen. Ook onze telefooncentrale ((0493) 327 300) is tijdens deze ochtenduren bereikbaar. Komt u liever ’s middags? Dat kan op afspraak.

Reparatieverzoek?

Dat kan eenvoudig via onze website: Reparatieverzoek melden. Hier kunt u 24/7 een reparatieverzoek indienen. Of telefonisch via (0493) 327 327 tussen 9.00 uur en 12.30 uur. Is er sprake van een dringende technische storing die niet tot de volgende werkdag kan wachten? Bel direct onze servicelijn: (0493) 327 327, deze is 24 uur per dag 7 dagen per week bereikbaar.

Management Team en Directeur Vastgoed

Sebastian Warmoeskerken
Waarnemend directeur-bestuurder 
0493327314
s.warmoeskerken@bow.nl 

Mark Kieft
Manager Wonen
0493327370
0629581108
m.kieft@bow.nl

Tanja Liebers
Manager Bedrijfsvoering
0493327328
0613059942
t.liebers@bow.nl

Tom Alders 
Directeur Vastgoed
0493327347
0613059897
t.alders@bow.nl

Afdeling Wonen

Helmie Proenings
Woonconsulent
0493327331
0493327380 (afdeling)
h.proenings@bow.nl

Wiljan Raijmakers
Woonconsulent
0493327339
0493327380 (afdeling)
w.raijmakers@bow.nl

Fons Bos
Medewerker VIP
0493327322
0493327381 (afdeling)
0653709334
f.bos@bow.nl

Maarten Bies
Medewerker VIP
0493327352
0493327381 (afdeling)
0622434397
m.bies@bow.nl

Roderik Hilckmann
Opzichter Verhuur en beheer
0493327317
0493327383 (afdeling)
0651173985
r.hilckmann@bow.nl

Erwin van Eersel
Opzichter Verhuur en beheer
0493327312
0493327327 (afdeling)
0627623463
e.vaneersel@bow.nl

Roy Kobussen
Opzichter Verhuur en beheer
0493327358
0493327383 (afdeling)
0611617403
r.kobussen@bow.nl

Stefanie van der Schaaf
Opzichter Verhuur en beheer
0493327334
0493327383 (afdeling)
0621526096
s.vanderschaaf@bow.nl

Käthe Wouters
Medewerker Servicelijn
0493327350
0493327327 (afdeling)
k.wouters@bow.nl

Anja Artz
Adviseur Wonen
0493327320
0493327384 (afdeling)
0653709181
a.artz@bow.nl

Robert van Wijchen
Adviseur Wonen
0493327337
0493327384 (afdeling)
0622903599
r.vanwijchen@bow.nl

Frank Maréchal
Technisch medewerker bedrijfsbureau
0493327397
0493327384 (afdeling)
f.marechal@bow.nl

Jan Arts
Teamleider Verhuur en beheer
0493327348
0493327383 (afdeling)
0622903600
j.arts@bow.nl

Ingmar Box
Vastgoedadviseur
0493327332
0493327384 (afdeling)
i.box@bow.nl

Thijs Visser

Medewerker digitaal archief
0493327321
0493327383 (afdeling)
t.visser@bow.nl

Afdeling Vastgoed 

Thijs Heuff
Teamleider Realisatie
0493327325
0493327392 (afdeling)
0653708818
t.heuff@bow.nl

Toon Venner
Projectleider Realisatie 
0493327329
0493327392 (afdeling)
0620597175
t.venner@bow.nl

Ton Bakens
Senior projectleider Realisatie
0493327341
0493327392 (afdeling)
0620597121
t.bakens@bow.nl

Dirk van den Heuvel
Senior projectleider Realisatie
0493327354
0493327392 (afdeling)
0613440657
d.vandenheuvel@bow.nl

 

Afdeling Bedrijfsvoering 

Anja Aarts
Directiesecretaresse
0493327314
0493327391 (afdeling)
a.aarts@bow.nl

Susan Smits
Medewerker Facilitaire zaken
0493327363
0493327389 (afdeling)
0686854770

s.smits@bow.nl

José van Woerkum
Medewerker Facilitaire zaken
0493327357
0493327389 (afdeling)
j.vanwoerkum@bow.nl

Martine Huisman
Adviseur P&O
0493327326
0493327390 (afdeling)
0651403867
m.huisman@bow.nl

Hetty Meijer
Teamleider communicatie en facilitaire zaken
0493327315
0493327388 (afdeling)
0623026899
h.meijer@bow.nl

Chantal Janssen
Communicatiemedewerker
0493327323
0493327388 (afdeling)
0629442990
c.janssen@bow.nl

Petra van de Werff
Communicatiemedewerker webbeheer
0493327393
0493327388 (afdeling)
0623026817
p.vandewerff@bow.nl

Suzan Beks
Communicatiemedewerker webbeheer
0493327376
0493327388 (afdeling)
0622434742
s.beks@bow.nl

Hans Noordijk
Medewerker dagelijkse verwerking
0493327335
0493327386 (afdeling)
h.noordijk@bow.nl

Annie Smits
Medewerker dagelijkse verwerking
0493327338
0493327386 (afdeling)
a.smits@bow.nl

Karin Weel
Medewerker dagelijkse verwerking
0493327324
0493327386 (afdeling)
k.weel@bow.nl

René Klaassen
Medewerker rapportage en verantwoording
0493327362
0493327386 (afdeling)
0630956757
r.klaassen@bow.nl

Linda Staal - Pluijm
Medewerker rapportage en verantwoording
0493327353
0493327386 (afdeling)
l.staal@bow.nl

Ankie Moonen
Intern Fiscalist
0493327336
a.moonen@bow.nl

Monaïm Oulad

Controller
0493327367
m.oulad@bow.nl

Sebastiaan van de Ven
Systeembeheerder
0493327373
0493327385 (afdeling)
0622434750
s.vandeven@bow.nl


Postadres

Postbus 301
5750 AH DEURNE

Kamer van Koophandel

Eindhoven 17024192

BTW nummer

BTW 0027.34.497.B01

Rekeningnummer

IBAN: NL62INGB0007130829
BIC: INGBNL2A
Banknaam: ING BANK N.V.