Contactinformatie

telefoon roze (0493) 327 300

e-mail roze mail@bergopwaarts.nl

 

Adres 

Het bezoekadres van Woningbouwvereniging Bergopwaarts is: Dunantweg 10, 5751 CB in Deurne.

Openingstijden 

Van maandag t/m vrijdag is de woonwinkel geopend van 09.00 – 12.30 uur. U bent van harte welkom om binnen te lopen. Ook onze telefooncentrale ((0493) 327 300) is tijdens deze ochtenduren bereikbaar. Komt u liever ’s middags? Dat kan op afspraak.

Reparatieverzoek?

Dat kan eenvoudig via onze website: Reparatieverzoek melden. Hier kunt u 24/7 een reparatieverzoek indienen. Of telefonisch via (0493) 327 327 tussen 9.00 uur en 10.00 uur. Is er sprake van een dringende technische storing die niet tot de volgende werkdag kan wachten? Bel direct onze servicelijn: (0493) 327 327, deze is 24 uur per dag 7 dagen per week bereikbaar.

Management Team en Directeur Vastgoed

Tanja Liebers
Directeur-bestuurder 
0493327328
0613059942
t.liebers@bow.nl

Mark Kieft
Manager Wonen
0493327370
0629581108
m.kieft@bow.nl

Tom Alders 
Directeur Vastgoed
0493327347
0613059897
t.alders@bow.nl

Afdeling Wonen

Helmie Proenings
Woonadviseur
0493327331
h.proenings@bow.nl

Wiljan Raijmakers
Woonadviseur
0493327339
w.raijmakers@bow.nl

Fons Bos
Woonadviseur
0493327322
f.bos@bow.nl

Maarten Bies
Woonadviseur
0493327352
m.bies@bow.nl

Petra van de Werff
Woonadviseur
0493327393
p.vandewerff@bow.nl

Suzan Beks
Woonadviseur
0493327376
s.beks@bow.nl

Käthe Wouters
Medewerker Servicelijn
0493327350
k.wouters@bow.nl

Roderik Hilckmann
Wooncoach
0493327317
r.hilckmann@bow.nl

Erwin van Eersel
Wooncoach
0493327312
e.vaneersel@bow.nl

Roy Kobussen
Wooncoach
0493327358
r.kobussen@bow.nl

Stefanie van der Schaaf
Wooncoach
0493327334
s.vanderschaaf@bow.nl

Jan Arts
Projectleider Wonen
0493327348
j.arts@bow.nl

Anja Artz
Projectleider Wonen
0493327320
a.artz@bow.nl

Robert van Wijchen
Projectleider Wonen
0493327337
r.vanwijchen@bow.nl

Thijs Visser

Medewerker digitaal archief
0493327321
t.visser@bow.nl

Frank Maréchal
Technisch medewerker bedrijfsbureau
0493327397
f.marechal@bow.nl

Ingmar Box
Vastgoedadviseur
0493327332
i.box@bow.nl

Afdeling Vastgoed 

Thijs Heuff
Projectleider Nieuwbouw
0493327325
t.heuff@bow.nl

Toon Venner
Projectleider Onderhoud
0493327329
t.venner@bow.nl

Ton Bakens
Projectleider Onderhoud
0493327341
t.bakens@bow.nl

Dirk van den Heuvel
Projectleider Nieuwbouw
0493327354
d.vandenheuvel@bow.nl

 

Afdeling Bedrijfsvoering 

Anja Aarts
Directiesecretaresse
0493327314
a.aarts@bow.nl

Susan Smits
Facilitair Beheerder
0493327363
s.smits@bow.nl

José van Woerkum
Medewerker Facilitaire zaken
0493327357
j.vanwoerkum@bow.nl

Martine Huisman
HRM Adviseur
0493327326
m.huisman@bow.nl

Hetty Meijer
Communicatieadviseur
0493327315
h.meijer@bow.nl

Chantal Janssen
Communicatieadviseur
0493327323
c.janssen@bow.nl

Monaïm Oulad

Controller
0493327367
m.oulad@bow.nl

Sebastiaan van de Ven
Systeembeheerder
0493327373
s.vandeven@bow.nl

Hans Noordijk
Medewerker dagelijkse verwerking
0493327335
0493327386 (afdeling)
h.noordijk@bow.nl

Annie Smits
Administrateur
0493327338
0493327386 (afdeling)
a.smits@bow.nl

Karin Weel
Administrateur
0493327324
0493327386 (afdeling)
k.weel@bow.nl

René Klaassen
Financieel Controller
0493327362
0493327386 (afdeling)
r.klaassen@bow.nl

Linda Staal - Pluijm
Financieel Controller
0493327353
0493327386 (afdeling)
l.staal@bow.nl

Ankie Moonen
Financieel Controller
0493327336
a.moonen@bow.nl


Postadres

Postbus 301
5750 AH DEURNE

Kamer van Koophandel

Eindhoven 17024192

BTW nummer

BTW 0027.34.497.B01

Rekeningnummer

IBAN: NL62INGB0007130829
BIC: INGBNL2A
Banknaam: ING BANK N.V.