Contactinformatie

telefoon roze (0493) 327 300

e-mail roze mail@bergopwaarts.nl

 

Welkom 

Heeft u vragen? Wilt u een medewerker spreken? Maak dan een afspraak. Zo weet u dat er tijd voor u is én dat de juiste medewerker aanwezig is om uw vragen te beantwoorden. Voor het maken van een afspraak, belt u op werkdagen tussen 9:00 en 12:30 uur naar (0493) 327 300 of vul het formulier in: Ik wil een afspraak maken.

Toch binnenlopen? Ons kantoor is 's ochtends van 09.00 - 12.30 uur geopend. U kunt dan zonder afspraak naar binnen. Is de juiste collega dan niet aanwezig? Dan noteren wij uw vraag.

Post- en bezoekadres 

Het post- en bezoekadres van Woningbouwvereniging Bergopwaarts is: Dunantweg 10, 5751 CB in Deurne.

Rekeningnummer

IBAN: NL62INGB0007130829
BIC: INGBNL2A
Banknaam: ING BANK N.V.

Spreekuur Asten

Elke dinsdagochtend vanaf 09.00 uur houden wij spreekuur in het Gemeenschapshuis 't Kwartier (Kerkstraat 10) in Asten.
U bent welkom met uw vragen voor Bergopwaarts. Dit kan gaan over woningtoewijzing, huurbetaling, (geluids)overlast of reparaties. Ook andere vragen kunt u stellen tijdens dit spreekuur.

Heeft u geen vraag maar wilt u gezellig kletsen of even kennismaken? Of heeft u een leuk idee voor uw wijk of straat? Loop gerust binnen voor een kop koffie en een praatje.

Het spreekuur gaat niet door op de volgende dinsdagen:
- 2 januari 2024
- 13 februari 2024

Persvoorlichting

Onze woordvoerders staan de pers graag te woord. Neem contact op met de afdeling communicatie via communicatie@bow.nl. Of bel naar:

Jacky Meijer: (0493) 327 315
Chantal Janssen: (0493) 327 323 

Reparatieverzoek?

Dat kan eenvoudig via onze website: Reparatieverzoek melden. Hier kunt u 24/7 een reparatieverzoek indienen. Of telefonisch via (0493) 327 327 tussen 9.00 uur en 10.00 uur. Is er sprake van een dringende technische storing die niet tot de volgende werkdag kan wachten? Bel direct onze servicelijn: (0493) 327 327, deze is 24 uur per dag 7 dagen per week bereikbaar.

Directeur-bestuurder en Management Team

Evert Remmerswaal
Directeur-bestuurder
0493327300
e.remmerswaal@bow.nl

Mark Kieft
Manager Wonen
0493327370
0629581108
m.kieft@bow.nl

Irene Herben
Manager Vastgoed
0493327344
i.herben@bow.nl

Linda Staal
Manager Bedrijfsvoering
0493327353
l.staal@bow.nl

Afdeling Wonen

Wiljan Raijmakers
Woonadviseur
0493327339
w.raijmakers@bow.nl

Brigitte Maas
Woonadviseur
0493327364
b.maas@bow.nl

Fons Bos
Woonadviseur
0493327322
f.bos@bow.nl

Maarten Bies
Woonadviseur
0493327352
m.bies@bow.nl

Suzan Beks
Woonadviseur
0493327376
s.beks@bow.nl

Karlijn Nooijen
Woonadviseur
0493327342
k.nooijen@bow.nl

Anke van de Ven

Woonadviseur
0493327336
a.vandeven@bow.nl

Tom Otten
Woonadviseur
0493327331
t.otten@bow.nl

Roderik Hilckmann
Wooncoach
0493327317
r.hilckmann@bow.nl

Erwin van Eersel
Wooncoach
0493327312
e.vaneersel@bow.nl

Roy Kobussen
Wooncoach
0493327358
r.kobussen@bow.nl

Stefanie van der Schaaf
Wooncoach
0493327334
s.vanderschaaf@bow.nl

Jan Arts
Projectleider Wonen
0493327348
j.arts@bow.nl

Anja Artz
Projectleider Wonen
0493327320
a.artz@bow.nl

Robert van Wijchen
Portefeuille Beheerder
0493327337
r.vanwijchen@bow.nl

Sjors van Triel
Projectleider Wonen
0493327335
s.vantriel@bow.nl

Anne-Sophie Gerards
Gastvrouw
0493327319
a.gerards@bow.nl

Afdeling Vastgoedrealisatie

Thijs Heuff
Projectleider Nieuwbouw
0493327325
t.heuff@bow.nl

Frank Maréchal
Projectleider Onderhoud
0493327397
f.marechal@bow.nl

Ton Bakens
Projectleider Onderhoud
0493327341
t.bakens@bow.nl

Dirk van den Heuvel
Projectleider Nieuwbouw
0493327354
d.vandenheuvel@bow.nl

Elianne Hoogenraad
Projectleider Onderhoud
0493327330
e.hoogenraad@bow.nl

Jessica Verzijl
Sociaal projectleider
0493327333
j.verzijl@bow.nl

Afdeling Bedrijfsvoering

Sebastiaan van de Ven
Adviseur I&A
0493327373
s.vandeven@bow.nl

Petra van de Werff
Adviseur I&A
0493327393
p.vandewerff@bow.nl

Malou Cruijsen - Vonk
Medewerker I&A
0493327310
m.cruijsen@bow.nl

Tim Haeve

Medewerker I&A
0493327345
t.haeve@bow.nl

Susan Egging - van Boekel
Financieel Controller
0493327318
0493327386 (afdeling)
s.egging@bow.nl

Karin Weel
Financieel Controller
0493327324
0493327386 (afdeling)
k.weel@bow.nl

René Klaassen
Administrateur
0493327362
0493327386 (afdeling)
r.klaassen@bow.nl

Thijs Visser
Crediteuren-administrateur
0493327321
t.visser@bow.nl

Cindy van den Berkmortel

Administrateur
0493327347
c.vandenberkmortel@bow.nl

Afdeling Strategie

Anja Aarts
Directiesecretaresse
0493327314
a.aarts@bow.nl

Saskia van Oppen
HRM Adviseur a.i.
0493327300
s.vanoppen@bow.nl

Jacky Meijer
Communicatieadviseur
0493327315
j.meijer@bow.nl

Chantal Janssen
Communicatieadviseur
0493327323
c.janssen@bow.nl

Monaïm Oulad
Controller Compliance en Risk
0493327367
m.oulad@bow.nl

Veronique Stoffels
Bestuurssecretaris
0493327313
v.stoffels@bow.nl


Adres

Dunantweg 10
5751 CB DEURNE

Kamer van Koophandel

Eindhoven 17024192

BTW nummer

BTW 0027.34.497.B01